1

Sme pracovná a personálna spoločnosť so sídlom v Michalovciach, ktorá zamestnancom pomáha nájsť vhodné pracovné príležitosti doma a v zahraničí, a naopak zamestnávateľom poskytuje kvalifikovaných pracovníkov. Náš tím sa skladá zo spoľahlivých a zodpovedných jednotlivcov, ktorí sú ochotní vypočuť si vaše požiadavky a usilovať sa o ich rýchle a kvalitné splnenie.

2

Pre zahraničných zamestnávateľov organizujeme výberové konkurzy na Slovensku, kde si môžu vybrať budúcich zamestnancov. Ponúkame mladým, jazykovo nadaným jednotlivcom šancu získať atraktívnu a dobre platenú prácu. Našu činnosť sprostredkovateľskej agentúry práce vykonávame v súlade s Osvedčením o živnostenskom oprávnení na vykonávanie sprostredkovania zamestnania, ktoré nám bolo udelené...

3

Sme flexibilná spoločnosť s bohatými skúsenosťami a znalosťami týkajúcimi sa požiadaviek a špecifikácií zahraničných trhov práce, ako aj špecifík slovenského trhu. Okrem toho sa venujeme aj poradenstvu a podpore pre našich klientov a uchádzačov o zamestnanie, aby sme zabezpečili úspešnú integráciu na pracovnom trhu.

Portál Zamestnavame.sk, vzišla z prirodzeného vývoja a ekonomickej situácie na Slovensku. Vzhľadom na dramatické zmeny na trhu práce v SR sú ľudia nútení hľadať lepšie pracovné príležitosti. Stále viac ľudí je nútená otáčať sa za peniazmi a hľadať lepšie pracovné príležitosti v zahraničí, kde dokážu zarábať viac a čo je ešte dôležitejšie, aj efektívne spravovať svoje financie. V súvislosti s týmito skutočnosťami a našimi solídnymi obchodnými kontaktmi sme sa rozhodli aktívne podporovať slovenských občanov pri vyhľadávaní a získavaní pracovných príležitostí v štátoch EÚ (vrátane Veľkej Británie). Ponúkame pomoc so všetkými súvisiacimi úkonmi týkajúcimi sa vyhľadávania pracovných príležitostí práce, ubytovaním a prepravou, aby sme uľahčili ich zahraničný presun a začlenenie do pracovného prostredia v týchto krajinách. Naším cieľom je pomôcť jednotlivcom dosiahnuť stabilný a uspokojivý profesijný rast v zahraničí.

Prečo si vybrať nás?

Ponúkame profesionálne a vysoko kvalitné služby pri vyhľadávaní zamestnancov a pracovných príležitostí. Máme dlhoročné skúsenosti a sieť kontaktov.

tmavy-stvorec-pozadie

Zabezpečenie spoľahlivých a kompetentných pracovníkov a zároveň identifikovať ambicióznych kandidátov s dlhodobým záujmom o prácu alebo brigádu.

tmavy-stvorec-pozadie

Dokážeme pre vás nájsť nových vhodných zamestnancov v krátkom čase, čím vám ušetríme čas a úsilie pri náborovom procese. 

tmavy-stvorec-pozadie
Zabezpečujeme, že mzdy pre zamestnancov sú vždy vyplácané včas a v súlade s dohodnutými podmienkami. Vaša spokojnosť je pre nás prioritou.
tmavy-stvorec-pozadie

Našu spoľahlivosť ste si mohli overiť už pri eshop TVOJFON.sk, ktorý pôsobí na trhu už tretí rok a teší ľudí svojím kvalitným zákazníckym prístupom. Sústreďujeme sa na rýchly zákaznícky servis a poskytovanie kvalitných služieb za pomerne nízke ceny.