Ceny uvedené v cenníku sú uvedené s DPH. Objednaný tovar si môžete zaslať na Vami určenú adresu.

Preprava kuriérom GLS – Objednávky prijaté a zaplatené do 17:00 budú expedované z nášho skladu na druhý deň, doručenie kuriérom na Vami určenú adresu v rámci Slovenska je na ďalší pracovný deň. Doručenie prebieha prevažne v dopoludnajších hodinách, kuriér Vás bude pred doručením kontaktovať a je možné dohodnúť individuálny čas doručenia. Tovar si môžete nechať poslať aj na dobierku a sumu zaplatiť kuriérovi pri preberaní tovaru. V spolupráci so spoločnosťou GLS ponúkame aj doručovanie do okolitých krajín.

Poplatok: 3,60€ s DPH,

Preprava Zásielkovňou – Tovar Vám doručím do výdajného miesta Zásielkovňa ktoré si vyberiete v pokladni. Doručenie v rámci Slovenska je do 7 dní.

Poplatok2,80€ s DPH, 

Pri preberaní zásielky je nutné dôkladne skontrolovať počet balíkov a ich stav (či nie sú poškodené). Ak nájdete akúkoľvek nezrovnalosť, treba na to okamžite upozorniť kuriéra a uviesť to do preberacieho protokolu (napríklad poškodené balenie, chýbajúci balík v zásielke atď.). Neskoršie reklamácie prepravy nebudú zo strany prepravcu uznané.

SMS notifikácia
Pri objednávkach vyžadujeme telefónne číslo, aby sme Vás jednoduchšie informovali o stave doručenia vašej zásielky. Jeden deň pred plánovaným doručením zásielky príjemca obdrží SMS správu o doručení vrátane čísla zásielky a výšky dobierky v prípade zásielky na dobierku. Navyše v deň doručenia príjemca obdrží interaktívnu SMS správu s 3 hodinovým upresnením času doručenia. Pokiaľ príjemcovi termín doručenia nevyhovuje, môže ho jednoducho zmeniť odpoveďou na SMS správu.

Štandardne zasielame tovar do 48h.

Dodacia doba je 10 dní.

Pri objednávke viacerých vecí platíte jedno poštovné – poštovné nezávisí od hmotnosti a veľkosti balíka. Balné je zdarma!

Doprava do Zahraničia cez Packeta:

Česká republika: 3.30€

Maďarsko: 3.30€

Nemecko: 6.30€

Poľsko: 4.60€

Rakúsko: 5.60€

Rumunsko: 3.30€

Chorvátsko: 5.60€

Francúzsko, Taliansko, Fínsko, Dánsko, Grécko, Belgicko: 9.90€

CENA JE UVEDENÁ VRÁTANE DPH!

V prípade otázok, alebo pomoci kontaktujte našu zákaznícku linku:
+421 944 426 927 alebo emailom na: info@hojdaciasiet.sk

DOPRAVA ZDARMA pri nákupe nad 150 €!