Michalovce

Ktoré sú najlepšie reštaurácie v Michalovciach?

najlepšie reštaurácie v Michalovciach

 Ak sa ocitnete v Michalovciach a máte chuť na skvelé jedlo, nechajte sa unášať atmosférou miestnych reštaurácií. S ich bohatou ponukou jedál a príjemným prostredím vám zaručene spríjemnia váš pobyt v tomto meste.

 

Pilsner Urquell Restaurant a Pub U Grolla v Michalovciach

Hľadáte reštauráciu, ktorá má príjemné prostredie aj personál a svojim hosťom ponúka široký výber chutných jedál? V tom prípade zavítajte do reštaurácie, ktorá nesie meno u Grolla. Táto reštaurácia je skvelou voľbou ak máte v pláne zájsť na niečo dobré v spoločnosti svojej rodiny či priateľov. Je to tiež ideálnym miestom pre vaše pracovné stretnutia. Reštaurácia si potrpí na kvalitu a profesionálne služby, čo si môžete overiť napríklad na ich facebookovej stránke.

Na nej nájdete nie len aktuálne denné menu a recenzie spokojných zákazníkov, ale aj estetické fotky, ktoré vás možno nalákajú nato, tento podnik navštíviť. Potešia sa aj milovníci piva, ktorí si môžu vybrať z veľkého výberu tohto chutného nápoja spolu s jedlami, ktoré sa k nemu dokonalo hodia. Ak je pekné počasie, môžete si sadnúť na terasu, ktorá vám návštevu u Grolla o niečo viac spríjemní. Okrem denného menu si môžete vybrať z chutných hlavných jedál, polievok, šalátov, ale aj špecialít, ako je plzeňský guľáš či pečené koleno.

 

Reštaurácia u Grolla vo vnútri.

Ktoré sú najlepšie reštaurácie v Michalovciach?

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Arno – Pizza & Restaurant v Michalovciach

Michalovčania veľmi obľubujú túto reštauráciu. Zákazníci si chvália nie len príjemné prostredie, ale aj ochotnú a rýchlu obsluhu. Ponúkajú širokú škálu jedál z rôznych druhov mäsa. Nechýbajú ani cestoviny, jedlá zo syra či z rýb. A samozrejme, ako už stojí v názve reštaurácii, v menu nájdete aj pizzu. Vybrať si môžete nie len zo stálej ponuky, ale aj z denného menu. Je to predovšetkým reštaurácia, ktorá je zameraná na rodiny. Takže ak si budete nabudúce lámať hlavu, kam sa vybrať na rodinný obed, môžete zájsť práve do Arno – Pizza & Restaurant. Reštaurácia tiež ponúka posedenie na terase a možnosť donášky a vyzdvihnutia objednávky.

 

Reštaurácia Arno.

Ktoré sú najlepšie reštaurácie v Michalovciach?

 

Palacinkáreň u Priateľov v Michalovciach

V palacinkárni u priateľov si môžete pochutnať na sladkých aj slaných palacinkách v malom, útulnom prostredí. Reštaurácia však ponúka okrem nich aj iné jedlá vrátane čerstvých ovocných štiav a miešaných drinkov, ktoré dobre padnú v horúce letné dni na terase, ktorú tiež majú. Rodičia sa radi vracajú do tejto reštaurácie, pretože tu majú istotu, že ich deti budú mať čo robiť, a tak si môžu vychutnať pokojný a príjemný obed. V blízkosti reštaurácie je aj detské ihrisko. Príjemná, ochotná a rýchla obsluha získava mnoho chvály od zákazníkov, ktorí nemusia dlho čakať na svoju objednávku.

 

Reštaurácia Palacinkáreň.

Ktoré sú najlepšie reštaurácie v Michalovciach?

V prípade že máte záujem o prácu, prosím kliknite sem a registrujte sa https://zamestnavame.sk/formular-na-registraciu-pre-zamestnancov/

Reštaurácia Galéria v Michalovciach

Reštaurácia Galéria v Michalovciach je štýlová rodinná reštaurácia zameraná na medzinárodnú kuchyňu. Nachádza sa na Námestí osloboditeľov 6137/59A. Môžete si vychutnať jedlo v elegantnom prostredí s otvorenou kuchyňou, čo umožňuje sledovať prípravu jedál. Reštaurácia má dve časti – hlavnú reštauračnú časť a zimnú terasu​ (GRCB Michalovce)​​.

Galéria ponúka pestré denné menu, ktoré zahŕňa rôzne jedlá ako kuracie mini rezne, grilovaný losos, a tradičné slovenské jedlá ako bryndzové pirohy​ (Superobed)​. Otváracie hodiny sú od pondelka do piatka od 8:00 do 22:00 a cez víkendy od 11:00 do 22:00​ (GRCB Michalovce)​.

Okrem vynikajúcej kuchyne, Galéria Restaurant ponúka aj kaviareň s bohatým výberom nápojov a dezertov, vrátane bezlepkových možností. Večer sa kaviareň mení na štýlový bar​ (GRCB Michalovce)​. Pre viac informácií môžete navštíviť ich webovú stránku alebo ich kontaktovať na čísle 0948 620 103.

Reštaurácia Hanoi Garden v Michalovciach

Reštaurácia Hanoi Garden v Michalovciach sa nachádza v obchodnom centre Zemplín na ulici Andreja Sládkoviča 5. Je známa pre svoju autentickú vietnamskú kuchyňu, ktorú pripravujú vietnamskí šéfkuchári. Ponúkajú rôzne jedlá vrátane polievok, morských plodov, kuracieho a kačacieho mäsa, všetko za síce trocha väčšie no stále prijateľné ceny. Napríklad krevety na karí a krevety v tempure sú populárne možnosti​ (Hanoi Garden Michalovce)​​

Interiér reštaurácie je moderný a príjemný, čo dopĺňa celkový zážitok z jedla. Otváracie hodiny sú od 10:00 do 20:00, čo poskytuje dostatok času na návštevu počas dňa​ (OC Zemplín – obchodné centrum | Úvod)​​ (Hanoi Garden Michalovce)​.

Názory zákazníkov sú zmiešané; niektorí chvália rýchlosť doručenia a kvalitu jedla, zatiaľ čo iní poukazujú na nedostatky v chuti a obsluhe​ (Hanoi Garden Michalovce)​. Pre viac informácií a na objednanie jedla môžete navštíviť ich webovú stránku Hanoi Garden Michalovce (Hanoi Garden Michalovce)​.

VINH Bistro v Michaloviach

Ak hľadáte kvalitnú vietnamskú reštauráciu, určite navštívte Vinh Bistro, ktorá je na ulici Andreja Sládkoviča. Typické, vietnamské pokrmy, ktoré sú za rozumnú cenu, si tak môžete vychutnať v autentickom a príjemnom prostredí tohoto bistra. Pri vychutnávaní si svojho jedla, sa môžete pokochať krásnym výhľadom na okolie. Nechýba ani vonkajšia terasa. Tak ako aj iné podniky, aj tu si môžete vybrať z denného menu. Ak vám v tom okolností bránia alebo sa vám nechce prísť osobne, môžete si jedlo objednať telefonicky. Okrem samotného jedla a prostredia si treba všímať aj obsluhu v tomto bistre, ktorá svojimi príjemnými a rýchlymi službami prispieva k celkovému zážitku.

 

Prostredie VINH Bistra. 

Ktoré sú najlepšie reštaurácie v Michalovciach?

Queens Pub & Restaurant v Michalovciach

Queens Pub & Restaurant v Michalovciach je obľúbená reštaurácia a pub nachádzajúca sa na Továrenskej ulici 2. Ponúka pestré menu, ktoré zahŕňa rôzne jedlá vrátane burgerov, steakov a špecialít z medzinárodnej kuchyne. Reštaurácia je známa svojím príjemným prostredím a tankovým pivom, ktoré návštevníci veľmi oceňujú.

Otváracie hodiny sú nasledovné: od pondelka do štvrtka od 10:30 do 22:00, v piatok a sobotu od 12:00 do polnoci, a v nedeľu od 12:00 do 21:00. Okrem jedál a nápojov poskytujú aj možnosť organizovania rôznych spoločenských akcií a osláv​ (Queens Pub & Rest. Facilernetes)​​ (Gastroorgazmus)​.

Reštaurácia má veľmi dobré hodnotenia od návštevníkov, ktorí chvália najmä chutné jedlo, priateľskú obsluhu a príjemnú atmosféru. Niektoré recenzie však poukazujú na dlhšie čakanie na jedlo, najmä v rušných obdobiach​ (Gastroorgazmus)​. Pre viac informácií a možnosť online objednávky môžete navštíviť ich webovú stránku alebo ich kontaktovať na čísle +421 949 494 928.

Zemplinská reštaurácia v Michaloviach

Zemplínská reštaurácia patrí medzi obľúbené reštaurácie v Michalovciach.  Má veľké interiérové priestory vrátane priestrannej terasy. Reštaurácia je originálna vďaka svojmu klasickému no zároveň modernému, chatárskemu vzhľadu. V tejto reštaurácii sa uskutočňujú slávnostné rodinné obedy, krstiny, narodeninové oslavy a ďalšie výnimočné príležitosti. Stačí, keď poviete aké máte predstavy a personál reštaurácie sa o všetko postará. Nie len na obed či večeru sa oplatí túto reštauráciu navštíviť. Ponúkajú aj pestré raňajkové menu, ktoré skvelo naštartuje začiatok vášho dňa. Ponúkajú pestrý výber jedál, ktoré nie len chutia skvele, ale aj na prvý pohľad pôsobia ako umelecké diela.

 

Zemplínska reštaurácia, ktorá vyzerá ako chata z diaľky.

Ktoré sú najlepšie reštaurácie v Michalovciach?

Aktuálnu ponuku práce nájdete v tomto odkaze https://zamestnavame.sk/formular-na-registraciu-pre-zamestnancov/

 

Pridaj komentár